Please use this identifier to cite or link to this item:
https://repo.snau.edu.ua/xmlui/handle/123456789/1308
Title: | Розривні функції однієї дійсної змінної |
Other Titles: | Разрывные функции одной действительной переменной |
Authors: | Власенко, В. Ф. Розуменко, А. М. Власенко, В. Ф. Розуменко, А. М. Vlasenko, V. A. Rozumenko, A. M. |
Keywords: | математичний аналіз алгебраїчні теореми математический анализ алгебраические теоремы |
Issue Date: | 2012 |
Publisher: | Сумський національний аграрний ун-т |
Citation: | Власенко В. Ф. Розривні функції однієї дійсної змінної [Електронний ресурс] / В. Ф. Власенко, А. М. Розуменко // Вісник Сумського національного аграрного ун-ту : науковий журнал. – Сер. «Механізація та автоматизація виробничих процесів» / Сумський НАУ. – Суми, 2012. – Вип.6(24). – С. 202-206. |
Abstract: | У статті наведені маловідомі факти про множину точок розриву функції, детально досліджені класичні розривні функції Діріхле, Рімана, Дірака та їх застосування, а також доведено існування розривних розв’язків функціональних рівнянь Коші. В статье приведены малоизвестные факты о множестве точек разрыва функции , детально исследованы классические разрывные функции Дирихле, Римана, Дирака и их приложения, а также доказано существование разрывных решений функциональных уравнений Коши. |
Description: | The paper presents the little-known facts about the set of points of discontinuity of , were studied in detail classical discontinuous functions Dirichlet, Riemann, Dirac, and their applications, as well as the existence of discontinuous solutions of the Cauchy functional. |
URI: | http://repo.sau.sumy.ua/handle/123456789/1308 |
Appears in Collections: | Науковий журнал "Вісник СНАУ" |
Items in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.