Будь ласка, використовуйте цей ідентифікатор, щоб цитувати або посилатися на цей матеріал: https://repo.snau.edu.ua:8080/xmlui/handle/123456789/3000
Назва: Проблеми небезпеки та бачення шляхів вирішення в методології і етиці науки
Інші назви: Проблемы безопасности та видение путей решения в методологии и етике науки
Security problems and vision by solving methodology and ethics science
Автори: Ващенко, Г. В.
Левченко, І. В.
Ващенко, Г. В.
Левченко, И. В.
Vaschenko, H. V.
Levchenko, I. V.
Ключові слова: безпека
мораль
біотехнології
етичні проблеми
наука
безопасность
мораль
биотехнологии
этические проблемы
наука
safety
morals
biotechnology
ethicalis sues
science
Дата публікації: 2015
Видавництво: Харківський політехнічний інститут
Бібліографічний опис: Ващенко Г. В. Проблеми небезпеки та бачення шляхів вирішення в методології і етиці науки [Електронний ресурс] / Г. В. Ващенко, І. В. Левченко // Матеріали VII-ї Міжнар. наук.-метод. конф. НТУ «ХПІ» та 105-ї Міжнар. конф. EAS «Безпека людини у сучасних умовах», (3-4 грудня 2015 р.) / Національний технічний ун-т «ХПІ». – Х., 2015. – С. 88-92.
Короткий огляд (реферат): Моральні проблеми в наукових дослідженнях, які потребують осмислення в зв'язку з фундаментальними відкриттями в області біології і генної інженерії а також безпеки. Нравственные проблемы в научных исследованиях, которые требуют осмысления в связи с фундаментальними открытиями в области биологии и генной инженерии а также безопасности.
Опис: Moral problems in research that require interpretation in relation to fundamental discoveries in biology and genetic engineering.
URI (Уніфікований ідентифікатор ресурсу): http://repo.sau.sumy.ua/handle/123456789/3000
Розташовується у зібраннях:Статті, тези доповідейУсі матеріали в архіві електронних ресурсів захищені авторським правом, всі права збережені.