У статті викладені результати досліджень щодо окупності мінеральних добрив врожаєм очеретянки звичайної в залежності від норми осушення та удобрення на осушених староорних
торфових ґрунтах в умовах Північно-східного лісостепу. Змодельована залежність окупності
мінеральних добрив від внесення азотних добрив на фоні фосфорно-калійних. В статье изложенные результаты исследований относительно окупаемости минеральных
удобрений урожаем двукисточника (канареечника) тростниковидного в зависимости от нормы
осушения и удобрения на осушенных старопахотных торфяных почвах в условиях Северо-восточной
Лесостепи. Смоделированная зависимость окупаемости минеральных удобрений от внесения азотных удобрений на фоне фосфорно-калийных.
Суть розробки, основні результати:
In the article researclies results of mineral fertilizers recoupment by the reed canary grass yield
(harvest), depending on the rate of drainage and fertilization on the dried old arable peat soils in the North-
eastern forest-steppe are presented. The dependence of mineral fertilizers recoupment by nitrogen fertilization on the background of phosphorus-potassium fertilizers is modeled.